Szkolenie dedykowane jest dla użytkowników różnych typów trawników i pracowników firm zakładających i pielęgnujących tereny zieleni (trawniki przydomowe, rekreacyjne, parkowe, sportowe).

Uczestnicy szkolenia zdobędą fachową wiedzę oraz umiejętności praktyczne dotyczące zasad zakładania trawników, prawidłowego doboru gatunków i odmian traw stosowanych w mieszankach, a także zabiegów pielęgnacyjnych stosowanych na trawnikach. Ponadto podczas szkolenia dowiesz się jak prawidłowo utrzymać piękny trawnik oraz jak rozpoznać choroby, chwasty i szkodniki oraz im zapobiegać.

Szkolenie prowadzone przez wybitnych fachowców mających duże doświadczenie teoretyczne i praktyczne.

Kurs

Zakładanie i pielęgnacja nawierzchni trawiastych

Kurs indywidualny ETAT

Dla indywidualnych potrzeb szkolenie może być wydłużone.

Forma szkolenia

Samokształcenie na platforma E-Szkola Moodle

Na platformie uczestnik szkolenia znajdzie:

• materiały szkoleniowe (pdf),
  • test zaliczeniowy (online)

Po pozytywnym zaliczeniu testu, na adres do korespondencji wyślemy zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku MEN

Koszt całkowity: 1000 zł

Forma płatności: przedpłata przelewem na konto szkoły:
Bank Millennium S.A. Nr konta : 06 1160 2202 0000 0000 8692 7828

Szkoły Dla Dorosłych „ETAT” w Lublinie- ul. Aleje Racławickie 7, 20-059 Lublin
Tytułem: imię / imiona i nazwisko, nazwa kursu

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego i zaksięgowaniu płatności na koncie szkoły, przesyłamy dostęp do indywidualnego konta na platformie szkoleniowej.

Po ukończeniu szkolenia
  • Zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652)

kom. 500-617- 889, 535- 646- 550,