Szkolenie dedykowane jest zarówno dla właścicieli, amatorów i hobbystów ogrodów przydomowych, jak i pracowników firm zakładających i pielęgnujących kwietniki i rabaty na terenach zieleni, w których wykorzystywane są dekoracyjne walory gatunków traw turzyc i sitów.

Uczestnicy szkolenia zdobędą fachową wiedzę oraz umiejętności praktyczne dotyczące zasad zakładania i pielęgnacji, a także doboru ozdobnych gatunków traw turzyc i sitów do kwietników i rabat w ogrodach przydomowych, na terenach zieleni towarzyszącej zabudowie indywidualnej i osiedlowej oraz w otoczeniu obiektów usługowych, handlowych, szkolnych i przemysłowych.

Ponadto podczas szkolenia dowiesz się jak prawidłowo założyć oraz pielęgnować kwietniki i rabaty wykorzystując trawy ozdobne, turzyce i sity oraz jak rozpoznać choroby, chwasty i szkodniki oraz jak im zapobiegać.

Szkolenie prowadzone przez wybitnych fachowców mających duże doświadczenie teoretyczne i praktyczne.

Kurs

Trawy ozdobne turzyce i sity

Kurs indywidualny ETAT

Dla indywidualnych potrzeb szkolenie może być wydłużone.

Forma szkolenia

Zajęcia w formie stacjonarnej w szkole lub on-line. Dostęp do platformy E-Szkola Moodle przez okres 14 dni.

Na platformie uczestnik szkolenia znajdzie:

• materiały szkoleniowe (pdf),
  • test zaliczeniowy

Po pozytywnym zaliczeniu testu, na adres do korespondencji wyślemy zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku MEN

Koszt całkowity: 1000 zł

Forma płatności: przedpłata przelewem na konto szkoły:
Bank Millennium S.A. Nr konta : 06 1160 2202 0000 0000 8692 7828

Szkoły Dla Dorosłych „ETAT” w Lublinie- ul. Aleje Racławickie 7, 20-059 Lublin
Tytułem: imię / imiona i nazwisko, nazwa kursu

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego i zaksięgowaniu płatności na koncie szkoły, skonsultujemy termin rozpoczęcia  szkolenia, a także prześlemy  dostęp do indywidualnego konta na platformie szkoleniowej.

Po ukończeniu szkolenia
  • Certyfikat  oraz zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652)

kom. 500-617- 889, 535- 646- 550,