Połącz pracę z pasją.
Zdobądź nowy zawód.

Szkolenia indywidualne

Zapraszamy na szkolenia i przedstawiamy ofertę edukacyjną Szkoły Dla Dorosłych "ETAT" w Lublinie, która jest placówką szkoleniową zarejestrowaną w Wojewódzkim Urzędzie Pracy pod numerem ewidencyjnym 2.06/00029/2007. Oferujemy naukę na najwyższym poziomie w zawodach poszukiwanych w kraju i Unii Europejskiej.

Naszą misją jest świadczenie usług specjalistycznych na takim poziomie jakości, by w pełni satysfakcjonowały naszych klientów.

Do prowadzenia szkoleń zapraszamy TRENERÓW - PRAKTYKÓW, aktywnych zawodowo technologów żywności posiadających unikalną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w swojej dziedzinie. Starannie przygotowane programy zajęć, są prowadzone przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jak i mający uprawnienia pedagogiczne. Szkolenia mają charakter praktyczno - warsztatowy. Profesjonalnie przygotowują do pracy w branży spożywczej. Teoria jest zawsze tą częścią która wymaga indywidualnych powtórzeń dlatego każdy uczestnik kursu dostaje na zakończenie wszystkie materiały, do których w miarę potrzeby, będzie mógł w przyszłości sięgnąć.

Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym i otrzymaniem zaświadczenia zgodnego z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006r o ukończeniu kursu.
Każdy z kursów może być połączony z językiem obcym, elementami przedsiębiorczości, przygotowaniem do prowadzenia działalności gospodarczej, dobrą praktyką higieniczną z elementami HACCP, obsługą kas fiskalnych, profesjonalną obsługą klienta.

Osoba pełniąca obowiązki pomocy kuchennej, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem prac pomocniczych w kuchni. Pomoc kuchenna nie podejmuje decyzji dotyczących przyrządzenia poszczególnych potraw, ale przygotowuje je pod nadzorem kucharza.

Szkolenie dedykowane jest dla użytkowników różnych typów trawników, dla greenkeeperów (osób zajmujących się pielęgnacją murawy boisk sportowych i pól golfowych)  oraz pracowników firm zakładających i pielęgnujących tereny zieleni (trawniki sportowe, przydomowe, rekreacyjne i parkowe).

Szkolenie dedykowane jest zarówno dla właścicieli, amatorów i hobbystów ogrodów przydomowych, jak i pracowników firm zakładających i pielęgnujących kwietniki i rabaty na terenach zieleni, w których wykorzystywane są dekoracyjne walory gatunków traw turzyc i sitów.

Co mówią absolwenci?

Szkoła Zawodowa ETAT w Lublinie to placówka z bardzo dobrą lokalizacją, blisko centrum miasta. Oferuje duży wybór ciekawych kierunków szkolenia i zapewnia profesjonalną kadrę nauczycielską.

Milena Kawka

Nauczyciele są sympatyczni, prowadzą ciekawe zajęcia, życzliwie i ze zrozumieniem podchodzą do uczniów, chętnie pomagają. Szkoła mieści się w centrum miasta, co umożliwia dobry dojazd. Dyrekcja jest kompetentna, sympatyczna i z zaangażowaniem pełni swoje obowiązki. Pani Dyrektor Agnieszka Skiba jest wyjątkową osobą wśród pedagogów: nie ogranicza się tylko do wypełniania funkcji dyrektora, ma świetny kontakt z uczniami, stara się im pomóc i doradzić w każdej, choćby najdrobniejszej sprawie.

Ewa Gajowiak

Sekretariat

Godziny pracy:

pon-pt: 8:00 - 16:00

sb-nd: 7:45- 15:30 tylko w terminach zjazdów

tel. (81) 441-14-14,
kom. 500-617- 889, 535- 646- 550, 502-037-531, 501-631-484

Go to top