Połącz pracę z pasją.
Zdobądź nowy zawód.

Szkolenia indywidualne

Zapraszamy na szkolenia i przedstawiamy ofertę edukacyjną Szkoły Dla Dorosłych "ETAT" w Lublinie, która jest placówką szkoleniową zarejestrowaną w Wojewódzkim Urzędzie Pracy pod numerem ewidencyjnym 2.06/00029/2007. Oferujemy naukę na najwyższym poziomie w zawodach poszukiwanych w kraju i Unii Europejskiej.

Naszą misją jest świadczenie usług specjalistycznych na takim poziomie jakości, by w pełni satysfakcjonowały naszych klientów.

Do prowadzenia szkoleń zapraszamy TRENERÓW - PRAKTYKÓW, aktywnych zawodowo technologów żywności posiadających unikalną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w swojej dziedzinie. Starannie przygotowane programy zajęć, są prowadzone przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jak i mający uprawnienia pedagogiczne. Szkolenia mają charakter praktyczno - warsztatowy. Profesjonalnie przygotowują do pracy w branży spożywczej. Teoria jest zawsze tą częścią która wymaga indywidualnych powtórzeń dlatego każdy uczestnik kursu dostaje na zakończenie wszystkie materiały, do których w miarę potrzeby, będzie mógł w przyszłości sięgnąć.

Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym i otrzymaniem zaświadczenia zgodnego z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006r o ukończeniu kursu.
Każdy z kursów może być połączony z językiem obcym, elementami przedsiębiorczości, przygotowaniem do prowadzenia działalności gospodarczej, dobrą praktyką higieniczną z elementami HACCP, obsługą kas fiskalnych, profesjonalną obsługą klienta.

Osoba pełniąca obowiązki pomocy kuchennej, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem prac pomocniczych w kuchni. Pomoc kuchenna nie podejmuje decyzji dotyczących przyrządzenia poszczególnych potraw, ale przygotowuje je pod nadzorem kucharza.

Szkolenie dedykowane jest dla użytkowników różnych typów trawników i pracowników firm zakładających i pielęgnujących tereny zieleni (trawniki przydomowe, rekreacyjne, parkowe, sportowe).

Szkolenie dedykowane jest zarówno dla właścicieli, amatorów i hobbystów ogrodów przydomowych, jak i pracowników firm zakładających i pielęgnujących kwietniki i rabaty na terenach zieleni, w których wykorzystywane są dekoracyjne walory gatunków traw turzyc i sitów.

Co mówią absolwenci?

Najlepszą cechą szkoły ETAT jest jej rynkowość. Wszystkie kursy zawodowe organizowane przez tę szkołę spełniają oczekiwania przedsiębiorców. Większość moich znajomych myśli o ukończeniu dwóch kierunków studiów. Wydaje mi się, że nie tędy droga. Lepiej mieć fach w ręku, niż zdobywać niepraktyczną wiedzę, która jest oderwana od rzeczywistości. Szkoły ETAT polecam ze względu na solidność, punktualność, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu zawodowego, przyjazną dyrekcję i lokalizację w centrum miasta.

Karol Skorek

W szkole panuje miła atmosfera, nauczyciele są wykwalifikowani i wyrozumiali. Szkoła organizuje wyjazdy na różne imprezy. Ma bardzo dobrą lokalizację w centrum Lublina, dzięki czemu można tu bez problemu dojechać. Zajęcia są bardzo ciekawe, a kierunki – dobrze dopasowane do aktualnego rynku pracy.

Monika Tomasiewicz

Sekretariat

Godziny pracy:

pon-pt: 9:00 - 17:00

sb-nd: 7:45- 15:30 tylko w terminach zjazdów

tel. (81) 441-14-14,
kom. 500-617- 889, 535- 646- 550, 
fax (81) 441-14-14

Go to top