Połącz pracę z pasją.
Zdobądź nowy zawód.

Szkoła branżowa I stopnia

W branżowej szkole I stopnia szybko zdobędziesz nowy zawód, rozwiniesz swoje pasje oraz zyskasz kwalifikacje, wiedzę i umiejętności potrzebne na dynamicznie rozwijającym się rynku pracy. W Niepublicznej Branżowej Szkole ETAT kierunki nauczania branżowego zostały dobrane tak, by odpowiadać na obecne i przyszłe oczekiwania pracodawców, a także osób marzących o założeniu własnej firmy.

Do branżowej szkoły I stopnia może zapisać się każdy, kto ma ukończoną 8-letnią szkołę podstawową (ale nie ukończył 18 lat).

Nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych - wystarczy, jeśli dostarczysz dokumenty wymagane do rekrutacji.

Nauka w branżowej szkole I stopnia trwa 3 lata. Po ukończeniu szkoły otrzymasz świadectwo ukończenia branżowej szkoły I stopnia, a po zdaniu egzaminów państwowych z kwalifikacji uzyskasz świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, jak również dyplom potwierdzający zdobyte kwalifikacje, który jest honorowany przez pracodawców z sektora publicznego i prywatnego w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Na Twój wniosek do dyplomu zawodowego otrzymasz Suplement do Dyplomu Zawodowego - Europass, który stanowi uzupełnienie informacji zawartych w dyplomie i ma za zadanie ułatwić ich lepsze zrozumienie, przede wszystkim przez pracodawców i instytucje zagraniczne.

Dyplomy i suplementy do dyplomów wydają okręgowe komisje egzaminacyjne.

Wybierz kierunek branżowej szkoły I stopnia

Rozwijaj się w dowolnej dziedzinie. Sprawdź szczegółowe informacje o wybranym kierunku nauki oraz o warunkach rekrutacji, ewentualnych opłatach i możliwościach zawodowych po ukończeniu szkoły.

Lubisz zwierzęta? Jazda konna to Twoja pasja? Interesujesz się hipoterapią? Jeździectwo i trening koni są dla Ciebie!

Interesuje Cię technologia? Chciałbyś pracować w przemyśle spożywczym? Uzyskaj nowe kwalifikacje zawodowe na rynku pracy - zostań operatorem maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego!

Oglądasz programy kulinarne? Gotowanie jest Twoją pasją? Cenisz życie ze smakiem? A może po prostu chcesz nauczyć się jeszcze lepiej gotować? Zostań kucharzem!

Mieszkasz na wsi? Cenisz kontakt z przyrodą, a praca na roli sprawia Ci przyjemność? Chcesz być bardziej eko i żyć w zgodzie z naturą? Jesteś właścicielem gruntów uprawnych? Zostań rolnikiem!

Kochasz przyrodę i uwielbiasz kwiatowe kompozycje? Chcesz łączyć pracę ze swoją pasją? Zawód ogrodnika jest właśnie dla Ciebie!

Chcesz wykonywać zawód, na który zawsze będzie zapotrzebowanie? Lubisz pracę z ludźmi? Zostań sprzedawcą!

Co mówią absolwenci?

Szkoła ETAT udostępnia różne kierunki, kształcące w przydatnych zawodach, co ułatwia spojrzenie w przyszłość. Dodatkowymi zaletami szkoły są dobre warunki prowadzonych zajęć, wykwalifikowana kadra pedagogów i dogodna lokalizacja. Wyposażenie szkoły jest dobre, strona internetowa ciekawa, a co najważniejsze – na bieżąco aktualizowana. W tej szkole podoba mi się również atmosfera, która jest przesiąknięta optymizmem, a także pozytywnym nastawieniem nauczycieli.

Kamil Kamiński

W szkole panuje miła atmosfera, nauczyciele są wykwalifikowani i wyrozumiali. Szkoła organizuje wyjazdy na różne imprezy. Ma bardzo dobrą lokalizację w centrum Lublina, dzięki czemu można tu bez problemu dojechać. Zajęcia są bardzo ciekawe, a kierunki – dobrze dopasowane do aktualnego rynku pracy.

Monika Tomasiewicz

Sekretariat

Godziny pracy:

pon-pt: 9:00 - 17:00

sb-nd: 7:45- 15:30 tylko w terminach zjazdów

tel. (81) 441-14-14,
kom. 500-617- 889, 535- 646- 550, 
fax (81) 441-14-14

Go to top