high quality richardmillereplica.is on line. the tasks are the functions involving rolex patek philippe replica watches. the exact geneva representation turned out to be capable merely by exact perfectwatches.is. cheap youngsexdoll under $63 works to make spare time memorable also terrific. https://reallydiamond.com/ for sale is constantly led by superior quality.

Połącz pracę z pasją.
Zdobądź nowy zawód.

Kwalifikacyjne kursy zawodowe

Dla kogo jest kwalifikacyjny kurs zawodowy

Kwalifikacyjny kurs zawodowy jest bezpłatną, pozaszkolną formą kształcenia ustawicznego adresowaną do osób, zainteresowanych uzyskiwaniem i uzupełnianiem wiedzy, umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych.

Dają możliwość przygotowania się w krótkim czasie do pracy na stanowisku wymagającym określonych kwalifikacji.

Kursy umożliwiają także łączenie nabytych kwalifikacji i zdobycie w ten sposób pełnego zawodu, a nawet kilku zawodów.

Kursy zawodowe w Szkołach dla Dorosłych ETAT w Lublinie zostały skrojone na miarę potrzeb współczesnego rynku pracy. Podczas kursu zyskujesz kompetencje oczekiwane przez pracodawców w Polsce i krajach UE oraz ułatwiające prowadzenie własnej firmy.

Kursy zawodowe trwają 1 rok lub 1,5 roku, a zapisanie się jest niezwykle proste – nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych, a jedynie dostarczyć dokumenty wymagane do rekrutacji.

Na kurs zawodowy może zapisać się każdy, kto ukończył 18 lat oraz ma wykształcenie minimum 8-letnie podstawowe lub gimnazjalne.

Kursy są skierowane także do uczniów i absolwentów szkół zawodowych, liceów i techników, studentów i absolwentów uczelni oraz do pracowników, którzy pragną poszerzyć wiedzę i rozwinąć umiejętności przydatne zarówno w pracy, jak i hobbystycznie.

Kwalifikacyjny kurs zawodowy jest prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach.

Minimalna liczba godzin kształcenia na kursie jest równa minimalnej liczbie godzin kształcenia zawodowego określonej w podstawie programowej kształcenia w zawodach dla danej kwalifikacji.

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe organizowane są przez:

 1. Policealna Szkoła Zawodowa „ETAT” w Lublinie
  w następujących zawodach:
  • Florysta
  • Ogrodnik
  • Technik architektury krajobrazu
  • Technik ekonomista
  • Technik ogrodnik
  • Technik rachunkowości
  • Technik usług kosmetycznych
  Kod ośrodka PSZ: 066301-31509 (po tym kodzie sprawdzisz szkołę dzwoniąc do Kuratorium Oświaty w Lublinie / OKE w Krakowie)
  RSPO: 92678 (pod tym kodem znajdziesz szkołę w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych SIO)
 2. Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego „ETAT” w Lublinie
  w następujących zawodach:
  • Cukiernik
  • Kelner
  • Kucharz
  • Piekarz
  • Rolnik
  • Technik hotelarstwa
  • Technik rolnik
  • Technik technologii żywności
  • Technik żywienia i usług gastronomicznych
  Kod ośrodka NCKU: 066301-9FANN (po tym kodzie sprawdzisz szkołę dzwoniąc do Kuratorium Oświaty w Lublinie / OKE w Krakowie)
  RSPO: 92675 (pod tym kodem znajdziesz szkołę w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych SIO)

Posiadamy własny Ośrodek Egzaminacyjny, który mieści się w siedzibie szkoły:
ul. Aleje Racławickie 7, 20-059 Lublin

Po KKZ, Absolwent może uzyskać następujące dokumenty:

 1. Zaświadczenie o ukończeniu kwalifikacyjnego kursu zawodowego upoważniające do przystąpienia do egzaminów państwowych w danym zawodzie (na druku MEN)- wystawia i wydaje szkoła.
 2. Certyfikat kwalifikacji zawodowej- po zdaniu egzaminów państwowych w szkolnym Ośrodku Egzaminacyjnym (wystawia Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie, a wydaje szkoła):
 3. Dyplom zawodowy, Suplement do dyplomu w języku polskim i w języku angielskim wydaje Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie, na indywidualny wniosek Absolwenta.

O wydanie dyplomów i suplementy przez OKE mogą ubiegać się osoby, które:

Na poziomie szkoły zasadniczej zawodowej = K1

 • posiadają certyfikat kwalifikacji zawodowej na poziomie K1 i wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe.

Na poziomie szkoły średniej = K2

 • posiadają certyfikaty kwalifikacji zawodowych na poziomie K1 i K2 ( wszystkie w danym zawodzie) oraz min. wykształcenie średnie.

Wybierz kierunek kursu zawodowego

Błyskawicznie zdobądź nowy zawód, poszukiwany przez pracodawców w Polsce i krajach UE. Przekwalifikuj się, zyskaj wiedzę i umiejętności lub rozwiń swoje hobby. Sprawdź szczegółowe informacje o wybranym kursie oraz o warunkach rekrutacji, ewentualnych opłatach i możliwościach zawodowych po ukończeniu nauki.

Nic tak dobrze nie wychodzi ci jak słodkości? Jeżeli lubisz testować i wymyślać nowe przepisy na ciasta, desery i inne łakocie, jesteś osobą kreatywną i skrupulatną, masz rozwinięty zmysł smaku, zdolności manualne i plastyczne oraz poczucie estetyki, a także odczuwasz wielką satysfakcję, gdy inni ze smakiem pałaszują twoje wyroby, zostań zawodowym cukiernikiem!

Pracujesz w hotelu i chcesz awansować na wyższe stanowisko? A może marzysz o otwarciu własnego obiektu noclegowego? Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i dobrze zorganizowaną, potrafisz zarządzać zadaniami i ludźmi oraz masz głowę zawsze pełną nowych pomysłów, zostań technikiem hotelarstwa!

Serwowanie dań i napojów to w twoim wykonaniu prawdziwa maestria? Jeżeli jak nikt potrafisz zatroszczyć się o niezapomniane przyjęcie, z wdziękiem serwujesz kolejne potrawy i dbasz o gości, których zadowolenie sprawia ci największą radość, zostań zawodowym kelnerem!

Jesteś ogrodnikiem i chcesz podwyższyć kwalifikacje zawodowe, by dostać awans, zmienić stanowisko pracy lub założyć własną firmę ogrodniczą? Jeżeli praca z roślinami to twoja pasja, w której pragniesz rozwijać wiedzę i kompetencje, zostań technikiem ogrodnikiem!

Uwielbiasz gotować i marzysz, by rozwinąć swój kulinarny talent, a nawet założyć własną restaurację? Jeżeli od dawna słyszysz, że twoje dania to prawdziwa poezja smaku, zostań zawodowym kucharzem!

Praca w biurze to twoje powołanie? Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną, kreatywną i zorganizowaną, lubisz pracę przy komputerze oraz chętnie wykonujesz zadania zarówno powtarzalne, jak i pełne nowych wyzwań, zostań technikiem prac biurowych!

Lubisz zajmować się roślinami, a zamiast pracy biurowej zdecydowanie wolisz tę na świeżym powietrzu? Jeżeli godzinami rozmyślasz o pomysłach na kwietniki, najlepiej odpoczywasz podczas koszenia trawy, z przyjemnością obserwujesz, co wyrasta z nasion i sadzonek, a także jesteś osobą kreatywną, masz rozwinięte poczucie estetyki oraz umiesz pracować samodzielnie i w grupie, wybierz zawód ogrodnika!

Marzysz o stabilnej, rozwojowej i dobrze płatnej pracy w księgowości? Jeżeli liczenie i sporządzanie tabelek to dla ciebie łatwizna i prawdziwa przyjemność, dobrze radzisz sobie z rozumieniem aktualnych przepisów, jesteś osobą skrupulatną i odpowiedzialną oraz lubisz cykliczną pracę przy komputerze, zostań technikiem rachunkowości!

Chcesz mieć zawód, który będzie zawsze potrzebny? Jeżeli lubisz piec, jesteś osobą skrupulatną, odpowiedzialną i uzdolnioną manualnie oraz masz rozwinięty zmysł smaku, zostań piekarzem!

Chcesz szybko i łatwo zdobyć uprawnienia rolnicze, by móc otrzymać albo kupić ziemię rolną oraz starać się o dofinansowanie z funduszy UE, które podniosą rentowność gospodarstwa? A może po prostu marzysz o pracy w branży rolnej albo jesteś rolnikiem i chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe? Nic prostszego – ukończ roczny kurs i zostań technikiem rolnictwa!

Chcesz szybko i łatwo zdobyć uprawnienia rolnicze, by móc otrzymać albo kupić ziemię rolną bądź starać się o dofinansowanie z UE? A może po prostu nie wyobrażasz sobie innego życia, jak tylko na wsi? Jeżeli czujesz harmonię z przyrodą, chętnie zajmujesz się zwierzętami i roślinami, jesteś osobą odpowiedzialną, zdeterminowaną i samodzielną, zostań rolnikiem!

Jesteś kucharzem, cukiernikiem, piekarzem albo wędliniarzem i chcesz podwyższyć kwalifikacje zawodowe lub uzyskać nowe uprawnienia? Jeżeli masz smykałkę do zarządzania ludźmi i procesami produkcji oraz marzysz o awansie na stanowisko kierownicze albo o własnej firmie z branży spożywczej, zostań technikiem technologii żywności!

Masz smykałkę projektanta, talent plastyczny i jesteś miłośnikiem przyrody? Jeżeli jesteś też osobą kreatywną o wysokim poczuciu estetyki, lubisz pracę z roślinami oraz planowanie przestrzenne miast i wsi, zostań technikiem architektury krajobrazu!

Śledzisz nowinki kosmetyczne? Oglądasz programy i tutoriale makijażowe? Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych sprawia Ci przyjemność? Zamień swoje hobby w pracę zawodową!

Masz dryg do matematyki i marzysz o rozwojowej karierze ekonomisty? Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną, systematyczną, sprytną i kreatywną, lubisz pracę samodzielną i zespołową, powtarzalną i pełną nowych wyzwań, zostań technikiem ekonomistą!

Jesteś kucharzem, cukiernikiem, piekarzem albo kelnerem i chcesz podwyższyć kwalifikacje zawodowe? Jeżeli marzysz o awansie albo własnej firmie gastronomicznej, wybierz zawód technika żywienia i usług gastronomicznych!

Co mówią absolwenci?

Najlepszą cechą szkoły ETAT jest jej rynkowość. Wszystkie kursy zawodowe organizowane przez tę szkołę spełniają oczekiwania przedsiębiorców. Większość moich znajomych myśli o ukończeniu dwóch kierunków studiów. Wydaje mi się, że nie tędy droga. Lepiej mieć fach w ręku, niż zdobywać niepraktyczną wiedzę, która jest oderwana od rzeczywistości. Szkoły ETAT polecam ze względu na solidność, punktualność, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu zawodowego, przyjazną Dyrekcję i lokalizację w centrum miasta.

Karol Skorek

Szkoła ETAT udostępnia różne kierunki, kształcące w przydatnych zawodach, co ułatwia spojrzenie w przyszłość. Dodatkowymi zaletami szkoły są dobre warunki prowadzonych zajęć, wykwalifikowana kadra pedagogów i dogodna lokalizacja. Wyposażenie szkoły jest dobre, strona internetowa ciekawa, a co najważniejsze – na bieżąco aktualizowana. W tej szkole podoba mi się również atmosfera, która jest przesiąknięta optymizmem, a także pozytywnym nastawieniem nauczycieli.

Kamil Kamiński

Go to top