Szkoła branżowa I stopnia

W branżowej szkole I stopnia szybko zdobędziesz nowy zawód, rozwiniesz swoje pasje oraz zyskasz kwalifikacje, wiedzę i umiejętności potrzebne na dynamicznie rozwijającym się rynku pracy. W Niepublicznej Branżowej Szkole ETAT kierunki nauczania branżowego zostały dobrane tak, by odpowiadać na obecne i przyszłe oczekiwania pracodawców, a także osób marzących o założeniu własnej firmy.

Do branżowej szkoły I stopnia może zapisać się każdy, kto ma ukończoną 8-letnią szkołę podstawową (ale nie ukończył 18 lat).

Nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych - wystarczy, jeśli dostarczysz dokumenty wymagane do rekrutacji.

Nauka w branżowej szkole I stopnia trwa 3 lata. Po ukończeniu szkoły otrzymasz świadectwo ukończenia branżowej szkoły I stopnia, a po zdaniu egzaminów państwowych z kwalifikacji uzyskasz świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, jak również dyplom potwierdzający zdobyte kwalifikacje, który jest honorowany przez pracodawców z sektora publicznego i prywatnego w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Na Twój wniosek do dyplomu zawodowego otrzymasz Suplement do Dyplomu Zawodowego - Europass, który stanowi uzupełnienie informacji zawartych w dyplomie i ma za zadanie ułatwić ich lepsze zrozumienie, przede wszystkim przez pracodawców i instytucje zagraniczne.

Wybierz kierunek branżowej szkoły I stopnia

Rozwijaj się w dowolnej dziedzinie. Sprawdź szczegółowe informacje o wybranym kierunku nauki oraz o warunkach rekrutacji, ewentualnych opłatach i możliwościach zawodowych po ukończeniu szkoły.

Lubisz zwierzęta? Jazda konna to Twoja pasja? Interesujesz się hipoterapią? Jeździectwo i trening koni są dla Ciebie!

Oglądasz programy kulinarne? Gotowanie jest Twoją pasją? Cenisz życie ze smakiem? A może po prostu chcesz nauczyć się jeszcze lepiej gotować? Zostań kucharzem!

Interesuje Cię technologia? Chciałbyś pracować w przemyśle spożywczym? Uzyskaj nowe kwalifikacje zawodowe na rynku pracy - zostań operatorem maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego!

Kochasz przyrodę i uwielbiasz kwiatowe kompozycje? Chcesz łączyć pracę ze swoją pasją? Zawód ogrodnika jest właśnie dla Ciebie!

Mieszkasz na wsi? Cenisz kontakt z przyrodą, a praca na roli sprawia Ci przyjemność? Chcesz być bardziej eko i żyć w zgodzie z naturą? Jesteś właścicielem gruntów uprawnych? Zostań rolnikiem!

kom. 500-617- 889, 535- 646- 550, 502-037-531, 501-631-484