high quality richardmillereplica.is on line. the tasks are the functions involving rolex patek philippe replica watches. the exact geneva representation turned out to be capable merely by exact perfectwatches.is. cheap youngsexdoll under $63 works to make spare time memorable also terrific. https://reallydiamond.com/ for sale is constantly led by superior quality.

Połącz pracę z pasją.
Zdobądź nowy zawód.

Szkoła branżowa I stopnia

W branżowej szkole I stopnia szybko zdobędziesz nowy zawód, rozwiniesz swoje pasje oraz zyskasz kwalifikacje, wiedzę i umiejętności potrzebne na dynamicznie rozwijającym się rynku pracy. W Niepublicznej Branżowej Szkole ETAT kierunki nauczania branżowego zostały dobrane tak, by odpowiadać na obecne i przyszłe oczekiwania pracodawców, a także osób marzących o założeniu własnej firmy.

Do branżowej szkoły I stopnia może zapisać się każdy, kto ma ukończoną 8-letnią szkołę podstawową (ale nie ukończył 18 lat).

Nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych - wystarczy, jeśli dostarczysz dokumenty wymagane do rekrutacji.

Nauka w branżowej szkole I stopnia trwa 3 lata. Po ukończeniu szkoły otrzymasz świadectwo ukończenia branżowej szkoły I stopnia, a po zdaniu egzaminów państwowych z kwalifikacji uzyskasz świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, jak również dyplom potwierdzający zdobyte kwalifikacje, który jest honorowany przez pracodawców z sektora publicznego i prywatnego w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Na Twój wniosek do dyplomu zawodowego otrzymasz Suplement do Dyplomu Zawodowego - Europass, który stanowi uzupełnienie informacji zawartych w dyplomie i ma za zadanie ułatwić ich lepsze zrozumienie, przede wszystkim przez pracodawców i instytucje zagraniczne.

Dyplomy i suplementy do dyplomów wydają okręgowe komisje egzaminacyjne.

Wybierz kierunek branżowej szkoły I stopnia

Rozwijaj się w dowolnej dziedzinie. Sprawdź szczegółowe informacje o wybranym kierunku nauki oraz o warunkach rekrutacji, ewentualnych opłatach i możliwościach zawodowych po ukończeniu szkoły.

Lubisz zwierzęta? Jazda konna to Twoja pasja? Interesujesz się hipoterapią? Jeździectwo i trening koni są dla Ciebie!

Oglądasz programy kulinarne? Gotowanie jest Twoją pasją? Cenisz życie ze smakiem? A może po prostu chcesz nauczyć się jeszcze lepiej gotować? Zostań kucharzem!

Interesuje Cię technologia? Chciałbyś pracować w przemyśle spożywczym? Uzyskaj nowe kwalifikacje zawodowe na rynku pracy - zostań operatorem maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego!

Kochasz przyrodę i uwielbiasz kwiatowe kompozycje? Chcesz łączyć pracę ze swoją pasją? Zawód ogrodnika jest właśnie dla Ciebie!

Mieszkasz na wsi? Cenisz kontakt z przyrodą, a praca na roli sprawia Ci przyjemność? Chcesz być bardziej eko i żyć w zgodzie z naturą? Jesteś właścicielem gruntów uprawnych? Zostań rolnikiem!

Sekretariat

Godziny pracy:

pon-pt: 8:00 - 16:00

sb-nd: 7:45- 15:30 tylko w terminach zjazdów

tel. (81) 441-14-14,
kom. 500-617- 889, 535- 646- 550, 502-037-531, 501-631-484
fax (81) 441-14-14

Go to top