Połącz pracę z pasją.
Zdobądź nowy zawód.

Referencje

Nauczyciele są sympatyczni, prowadzą ciekawe zajęcia, życzliwie podchodzą do uczniów, ze zrozumieniem, pomagają z chęcią. Szkoła mieści się w centrum miasta, co umożliwia dobry dojazd. Dyrekcja jest kompetentna, sympatyczna i z zaangażowaniem pełni swoje obowiązki. Pani dyrektor Agnieszka Skiba jest wyjątkową osobą wśród pedagogów, gdyż nie ogranicza się do wypełniania funkcji dyrektora lecz również ma świetny kontakt z uczniami stara się im pomóc, doradzić w każdej najdrobniejszej sprawie.

Ewa Gajowiak

Policealna Szkoła Zawodowa ”ETAT” w Lublinie jest szkołą, która posada wykwalifikowaną kadrę nauczycieli jej lokalizacja znajduje się w centrum miasta jest dodatkowym plusem. Szkoła posiada sprzęt pomocniczy, strona internetowa jest przystępna i czytelna .

Magdalena Adamczyk

Szkoła Zawodowa „Etat” w Lublinie to placówka posiadająca bardzo dobrą lokalizacje, blisko centrum miasta, duży wybór ciekawych kierunków szkolenia, profesjonalną kadrę nauczycielską oraz interesującą stronę internetową

Milena Kawka

Według mnie „Etat” udostępnia różne kierunki, które kształcą w zawodach co bardzo pomaga patrząc w przyszłość. Dodatkową zaletą szkoły są: dobre warunki w jakich prowadzone są zajęcia, kadra pedagogów jest wykwalifikowana, lokalizacja szkoły działa również jako zaleta. Wyposażenie szkoły jest dobre, strona internetowa jest ciekawa co najważniejsze według mnie na bieżąco aktualizowana. W tej szkole podoba mi się również atmosfera, która przesiąknięta jest optymizmem, a także dobrym nastawieniem nauczycieli.

Kamil Kamiński

Policealna Szkoła Zawodowa „ETAT” w Lublinie jest szkolą rynkową z dobrą lokalizacją. Zajęcia są systematyczne i zgodne treścią planu. Wykwalifikowana kadra pracownicza, bardzo dobra rzetelna Pani dyrektor. Znakomite wyposażenie szkolne. Niektóre zawody bezpłatne, dużo kursów , można kształcić się na kilku kierunkach. Praktyki ustalane są w miejscach, gdzie można się dużo nauczyć i przyswoić wiedzą w danym kierunku.

Aleksandra Murgała

Uważam, że w szkole panuje miła atmosfera, nauczyciele są wykwalifikowani i wyrozumiali. Szkoła organizuje wyjazdy na różne imprezy. Jest bardzo dobra lokalizacja w centrum Lublina, dzięki temu bez problemu można dojechać. Zajęcia są bardzo ciekawe, kierunki są dobrze dopasowane do aktualnego rynku pracy.

Monika Tomasiewicz

Najlepszą cechą szkoły ”ETAT” jest jej rynkowość. Wszystkie kursy zawodowe, które są organizowane przez tą szkołę , spełniają oczekiwania przedsiębiorców. Większość moich znajomych myśli o ukończeniu dwóch kierunków studiów. Wydaje mi się, że nie tędy droga. Lepiej mieć fach w ręku, niż zdobywać niepraktyczną wiedzę, która jest oderwana od rzeczywistości. Szkoła „ETAT” polecam ze względu na: solidność, punktualność, bardzo dobre przygotowane do egzaminu zawodowego, przyjazną dyrekcje, lokalizacje w centrum miasta.

Karol Skorek

Sekretariat

Godziny pracy:

pon-pt: 9:00 - 17:00

sb-nd: 8.00 - 14.15 tylko w terminach zjazdów

tel. (81) 441-14-14,
kom. 501-631-484, 
fax (81) 441-14-14

Go to top