Połącz pracę z pasją.
Zdobądź nowy zawód.

 

Analiza rozwoju i zmian na rynku pracy pozwoliła nam przygotować dla Państwa ofertę edukacyjną odpowiadającą aktualnym zapotrzebowaniom. Kierunki i kursy dostępne w Szkołach Dla Dorosłych "ETAT" pozwalają Słuchaczom na zdobycie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także umiejętności praktycznych. Naszym priorytetem jest tworzenie placówki przyjaznej i zapewniającej warunki do wszechstronnego rozwoju.

Zapraszamy serdecznie wszystkich Państwa, którym zależy na zgłębianiu tajników branży rolniczej, ogrodniczej, kosmetycznej, ekonomicznej  czy gastronomicznej. Wprawdzie przyszłości nie można przewidzieć, ale dołożymy wszelkich starań, by dobrze się do niej przygotować.

Szkoły dla Dorosłych ETAT w Lublinie jednostka, która posiada uprawnienia szkoły publicznej.

W skład Szkół dla Dorosłych ETAT w Lublinie wchodzą:

 1. Policealna Szkoła Zawodowa „ETAT” w Lublinie
  Numer ewidencyjny: 330/P/N - w ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Lublin
  Kod ośrodka: 066301-31509
  Numer ewidencyjny placówki w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych SIO- RSPO: 92678
 2. Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego „ETAT” w Lublinie
  Numer ewidencyjny: 566/P/N - w ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Lublin
  Kod ośrodka: 066301-9FANN
  Numer ewidencyjny placówki w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych SIO- RSPO: 92675

Posiadamy własny Ośrodek Egzaminacyjny, który mieści się w siedzibie szkoły: ul. Aleje Racławickie 7, 20-059 Lublin

 

Do prowadzenia zajęć i szkoleń zapraszamy trenerów - praktyków, aktywnych zawodowo specjalistów z dziedziny kosmetycznej, ekonomicznej, rolniczej, ogrodniczej, technologów żywności, kucharzy, barmanów posiadających unikalną wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności w swojej dziedzinie. Starannie przygotowane programy zajęć są prowadzone przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadających uprawnienia pedagogiczne. Szkolenia mają charakter praktyczno- warsztatowy. Profesjonalnie przygotowują do pracy w określonej branży.

Nasi słuchacze  nabywają kompetencje w wybranej dziedzinie, które są potwierdzone certyfikatem i dyplomem wydanym przez OKE. Wykładowcy podczas edukacji przywiązują wagę do skutecznego i efektywnego przekazania  specjalistycznej wiedzy. Uczestnicy zajęć mają także do dyspozycji nowoczesne, dobrze wyposażone  pracownie.


Agnieszka Skiba - Dyrektor Szkoły

Zaufali nam

Policealna Szkoła Zawodowa ETAT w Lublinie ma wykwalifikowaną kadrę nauczycieli. Lokalizacja szkoły w centrum miasta to dodatkowy plus. Szkoła jest wyposażona w sprzęt pomocniczy. Strona internetowa szkoły jest przystępna i czytelna.

Magdalena Adamczyk

Szkoła ETAT udostępnia różne kierunki, kształcące w przydatnych zawodach, co ułatwia spojrzenie w przyszłość. Dodatkowymi zaletami szkoły są dobre warunki prowadzonych zajęć, wykwalifikowana kadra pedagogów i dogodna lokalizacja. Wyposażenie szkoły jest dobre, strona internetowa ciekawa, a co najważniejsze – na bieżąco aktualizowana. W tej szkole podoba mi się również atmosfera, która jest przesiąknięta optymizmem, a także pozytywnym nastawieniem nauczycieli.

Kamil Kamiński

Sekretariat

Godziny pracy:

pon-pt: 8:00 - 16:00

sb-nd: 7:45- 15:30 tylko w terminach zjazdów

tel. (81) 441-14-14,
kom. 500-617- 889, 535- 646- 550, 502-037-531, 501-631-484

Go to top