high quality richardmillereplica.is on line. the tasks are the functions involving rolex patek philippe replica watches. the exact geneva representation turned out to be capable merely by exact perfectwatches.is. cheap youngsexdoll under $63 works to make spare time memorable also terrific. https://reallydiamond.com/ for sale is constantly led by superior quality.

Połącz pracę z pasją.
Zdobądź nowy zawód.

Naszą misją jest świadczenie usług specjalistycznych na takim poziomie jakości, by w pełni satysfakcjonowały naszych klientów. Dzięki zajęciom i kursom prowadzonym przez Szkoły Dla Dorosłych "ETAT" słuchacze nabywają wiedzę i umiejętności, których zdobycie poprzez zbieranie doświadczenia w branży gastronomicznej zajęłoby im miesiące lub lata pracy. 

 

Szkoły dla Dorosłych ETAT w Lublinie to jednostka, która posiada uprawnienia szkoły publicznej. Instytucja wpisana jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Lublin pod nr ewidencyjnym 330/P/N.

 

Do prowadzenia zajęć i szkoleń zapraszamy trenerów - praktyków, aktywnych zawodowo technologów żywności, kucharzy, barmanów posiadających unikalną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w swojej dziedzinie. Starannie przygotowane programy zajęć są prowadzone przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jak i mających uprawnienia pedagogiczne. Szkolenia mają charakter praktyczno - warsztatowy. Profesjonalnie przygotowują do pracy w branży gastronomicznej.

Nasi słuchacze uczą się samodzielnego przyrządzania potraw pod okiem mistrzów kuchni oraz indywidualnej obsługi klienta, serwowania dań, wina i obsługi przyjęć okolicznościowych. Wykładowcy podczas edukacji przywiązują wagę do savoir vivre oraz do umiejętności technicznych kursantów. Uczestnicy zajęć mają do dyspozycji specjalistyczne zaplecze gastronomiczne oraz niezbędne produkty żywnościowe do przygotowania różnego rodzaju potraw. Poznają również zagadnienia z towaroznawstwa branży gastronomicznej, organizację pracy oraz sposoby podejmowania gości.

Zapraszam do nauki w naszej szkole i życzę samych sukcesów!
Agnieszka Skiba - Dyrektor Szkoły

Zaufali nam

Szkoła ETAT udostępnia różne kierunki, kształcące w przydatnych zawodach, co ułatwia spojrzenie w przyszłość. Dodatkowymi zaletami szkoły są dobre warunki prowadzonych zajęć, wykwalifikowana kadra pedagogów i dogodna lokalizacja. Wyposażenie szkoły jest dobre, strona internetowa ciekawa, a co najważniejsze – na bieżąco aktualizowana. W tej szkole podoba mi się również atmosfera, która jest przesiąknięta optymizmem, a także pozytywnym nastawieniem nauczycieli.

Kamil Kamiński

Policealna Szkoła Zawodowa ETAT w Lublinie ma wykwalifikowaną kadrę nauczycieli. Lokalizacja szkoły w centrum miasta to dodatkowy plus. Szkoła jest wyposażona w sprzęt pomocniczy. Strona internetowa szkoły jest przystępna i czytelna.

Magdalena Adamczyk

Sekretariat

Godziny pracy:

pon-pt: 8:00 - 16:00

sb-nd: 7:45- 15:30 tylko w terminach zjazdów

tel. (81) 441-14-14,
kom. 500-617- 889, 535- 646- 550, 
fax (81) 441-14-14

Konto bankowe

Opłaty za naukę można realizować na konto bankowe szkoły:

06 1160 2202 0000 0000 8692 7828

Szkoły dla Dorosłych ETAT w Lublinie
Aleje Racławickie 7
20-059 Lublin

Napisz do nas

Kreator formularzy by JoomlaShine
Go to top