Oferujemy naukę na najwyższym poziomie w zawodach poszukiwanych w kraju i Unii Europejskiej

Zapraszamy na indywidualne szkolenie w dniu 25.03.2017r.(sobota) z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych.

MEJSCE SZKOLENIA: Lublin, AL. Racławickie 7

GODZINY SZKOLENIA: 09.00 – 16.00

PROWADZĄCY SZKOLENIE: Grzegorz Urbanik - radca prawny

PROGRAM SZKOLENIA

1. Co to jest ubezpieczenie OC i AC – podstawowe różnice i pojęcia.
  2. Zakres odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń w przypadku ubezpieczenia OC.
  3. Prawo do odszkodowania za ubytek wartości handlowej pojazdu.
  4. Czy w przypadku szkody z OC dopuszczalne jest potrącenie za amortyzację?
  5. Szkoda częściowa a całkowita.
  6. Kalkulacja szkody częściowej i całkowitej.
  7. Kalkulacja szkody z OC – dobór części zamiennych:
    • nowe czy używane,
    • oryginalne czy zamienniki,
  8. Samochód zastępczy na czas naprawy.
  9. Zakres odpowiedzialności ubezpieczyciela w przypadku AC.
  10. Terminy wypłat odszkodowania przez ubezpieczyciela – OC i AC.
  11. Odbiór odszkodowania od ubezpieczyciela przez serwis – upoważnienie a cesja.
  12. Reprezentacja osób prawnych i ich obsługa przy likwidacji szkód komunikacyjnych. Problem leasingu i kredytu.
  13. Sytuacja uprawnionego oraz warsztatu w razie odmowy wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela lub zaniżenia kwoty odszkodowania.
  14. Sytuacja warsztatu w razie odmowy wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela lub zaniżenia kwoty odszkodowania.
  15. Ewentualny proces i jego koszt.

Koszt szkolenia wynosi 380 zł brutto.

Szkolenia odbywać się będą cyklicznie po zebraniu odpowiedniej liczby osób w grupie   min. 8 osób - max. 12 osób.

Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest dokonanie opłaty na konto szkoły (podane na druku zgłoszenia ) oraz pobranie i odesłanie wypełnionego druku zgłoszenia pod wskazany adres pocztą elektroniczną tj. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowych informacji można uzyskać pod nr tel. 502-037-531 lub w sekretariacie szkoły.

Szkolenie zakończy się wydaniem certyfikatu.

Pobierz plik (formularz-szkody-komunikacyjne.doc)Formularz zgłoszeniowy[Likwidacja szkód komunikacyjnych]22 kB

sb-nd: 8.00 - 14.15 tylko w terminach zjazdów

kom. 501-631-484,